Porady prawne online - adwokat Strzelin

Kancelaria udziela porad prawnych również w formie online. Jeżeli macie Państwo problem prawny, potrzebujecie pomocy prawnika, mieszkacie za granicą, czy też po prostu nie macie czasu na wizytę w siedzibie naszej Kancelarii, to możecie skorzystać z pomocy prawnej online przez internet lub telefon. Nowoczesna technologia sprawia, że możecie Państwo uzyskać pomoc prawną bez wychodzenia z domu.

Elektroniczna porada prawna online (e-porada prawna online).

W przypadku chęci skorzystania z powyższej formy porady prawnej, wypełniacie Państwo formularz kontaktowy zawarty poniżej opisując swój problem prawny. Po dokonaniu analizy sprawy otrzymujecie Państwo informację o wysokości opłaty za poradę prawną i po jej zaksięgowaniu otrzymujecie kompleksową poradę prawną. W przypadku konieczności dokonania dogłębnej analizy okoliczności zostaniecie Państwo poproszeni o dodatkowe informację, bądź dokumenty.

Porada prawna online przez internet lub telefon.

W przypadku chęci skorzystania z tego typu porady prawnej, wypełniacie Państwo formularz kontaktowy zawarty poniżej opisując swój problem prawny. Ponadto wskazujecie Państwo termin, w którym chcielibyście otrzymać poradę oraz w jakiej formie porada ma zostać udzielona:

  • Porada telefoniczna;

  • WhatsApp;

  • Messenger;

  • Skype

Po otrzymaniu powyższych informacji Kancelaria skontaktuje się z Państwem udzielając informacji o wysokości opłaty za poradę prawną oraz możliwym terminie jej udzielenia. Po umówieniu dogodnego dla Państwa terminu, jak również zaksięgowaniu płatności zostanie Państwu udzielona kompleksowa porada prawna.

Każda porada prawna online świadczona jest osobiście przez adwokata Bartosza Ziółkowskiego, dlatego możecie Państwo mieć pewność co do wysokiego poziomu merytorycznego usługi.

Dlaczego warto mnie wybrać?

Jestem rzetelny

stawiam
na skuteczność

jestem staranny

Każdą sprawę
traktuję indywidualnie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.